Fotografia ślubna Białystok – fotograf Mariusz Patalan
Sezon ślubny i wakacyjny jak co roku bardzo intensywny i pełen pracy. Dodatkowo doszły warsztaty fotograficzne oraz budowa stron dla klientów. Dziś w przerwie obróbkowej prawie dwóch tysięcy zdjęć, których z każdą sobotą ciągle przybywa postanowiłem jednak znaleźć chwilę, żeby napisać krótki wpis na stronę oraz wrzucić dwa zdjęcia na zajawkę z pleneru Moniki i Michała. Ślub odbył się w innym kierunku niż dotychczas bo ruszyłem z aparatem do Warszawy. Obawiałem się trochę pleneru, gdyż Warszawy nie znam pod kątem plenerowym, ale Michał zadbał o to żebym poczuł się jak na Mazurach. Mam nadzieję, że to nie moja ostatnia fotograficzna wizyta w stolicy bo Warszawę da się lubić. Skuterem wodnym nie popłynęli młodzi do ślubu ale pewnie gdyby była taka możliwość to Michał by to zrobił ;)
Z serdecznymi podziękowaniami dla Was oraz Piotrka za asystowanie i filmik jak wyglądała moja extremalna praca podczas pleneru. Rozpędzony skuter do prawie 60 km/h, woda pryskająca na aparat i brak pasów bezpieczeństwa. Ale warto było dla takich ujęć.
Zachęcam moje wszystkie przyszłe Pary Młode do planowania takich zwariowanych, radosnych sesji plenerowych :)
A tu bardzo miłe referencje od Moniki i Michała
Udane zdjęcie to takie, które zatrzymuje wybraną chwilę i pozwala się nią delektować w każdym, nawet najmniejszym szczególe. W dzień naszego ślubu staraliśmy się łapać i dogłębnie przeżywać każdy moment, ale czas zdawał się biec swoim własnym, niezależnym trybem. Dzięki Mariuszowi i jego wspaniałym zdjęciom możemy cofnąć się w czasie i przeżywać te chwile od nowa. Wszelkie uczucia, które towarzyszyły nam tego dnia – niesamowita radość, ogromne szczęście i głębokie wzruszenie – wracają do nas po obejrzeniu tych niesamowitych zdjęć. Jeśli chodzi o samego Mariusza to jest to osoba naprawdę niezwykła. Jako fotograf jest totalnie niezauważalny, co w trakcie ceremonii jest kluczowe. Nie wiem jak udało mu się złapać wszystkie najważniejsze momenty, być tam, gdzie tak naprawdę go nie było. Mistrzostwo świata! Bardzo jesteśmy wdzięczni za klimat, który stworzyła nam w trakcie zdjęć plenerowych – dzięki niemu poczuliśmy się wyjątkowo, a jednocześnie bardzo swobodnie. Mariusz za te niesamowite zdjęcia w jednym z najpiękniejszych dni naszego życia serdecznie Ci dziękujemy! Do Twoich zdjęć będziemy wracać do końca naszych dni, zawsze z uśmiechem na ustach i łezka w oku. Takiego fotografa życzę wszystkim młodym parom!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aqyiZ58W-yQ[/youtube]
Fotograf ślubny Białystok, plener ślubny na skuterze, fotografia ślubna białystok, fotograf białystok, fotograf ślubny białystok, fotograf łomża, fotografia ślubna łomża


