Justyna i Daniel – plener we WƂoszech

18 lutego 2020

Radoƛć z pracy fotografa ƛlubnego

Wszystko zaczęƂo się jeszcze kilka lat wczeƛniej. Justynę i Daniela miaƂem okazję zapoznać na ich sesji narzeczeƄskiej, ktĂłra odbyƂa się nad jeziorem. Wtedy teĆŒ zdecydowali, ĆŒe chcą abym pojawiƂ się z aparatem na ich ƛlubie i uwieczniƂ ten wyjątkowy dla nich dzieƄ. Co warto wspomnieć zdjęcia z tej sesji pięknie udekorowaƂy okƂadkę księgi goƛci, ktĂłrą zauwaĆŒyƂem na sali weselnej – nie ukrywam, ĆŒe widok ten sprawiƂ mi to ogromną radoƛć. Dla fotografa to chyba największa przyjemnoƛć ze swojej pracy jak widzimy, ĆŒe zdjęcia ktĂłre wykonaliƛmy dla klientĂłw są eksponowane i wykorzystane w fajny sposĂłb a nie tylko zalegają na dyskach.

Hej wesele taƄcowaƂo…

Ceremonia ƛlubna miaƂa miejsce w Koƛciele ƛw. Józefa OblubieƄca w Piszu

Napis LOVE – jeĆŒeli ktoƛ potrzebuje na swoje wesele mam w ofercie do wynajęcia
Zabawa weselna odbyƂa się w Hotelu Roƛ poƂoĆŒonym tuĆŒ obok rzeki Pisy i Jeziora Roƛ
Oprawa muzyczna na weselu:  wodzireje24pl
Fotograf na ƛlub Mariusz Patalan
Kamerzyƛci: AmadeoFilm

Zagraniczna sesja ƛlubna we WƂoszech | Lago di Braies – Dolomity

Od kilku lat miaƂem na swojej liƛcie miejsc do odwiedzenia te dwa malownicze i przepiękne miejsca we WƂoszech. Lago di Braies poƂoĆŒone w majestatycznych Dolomitach uznawane jest przez wiele osĂłb za najpiękniejsze jezioro w tej częƛci WƂoch. MoĆŒna je zobaczyć na milionach zdjęć najbardziej znanych blogerĂłw Instagramowych. PrzyjeĆŒdĆŒają tu osoby z caƂego ƛwiata. I bez wątpienia na mnie miejsce zrobiƂo niesamowite wraĆŒenie do tego stopnia, ĆŒe zanim wyciągnąƂem aparat musiaƂem usiąƛć na drewnianej Ƃawce w pobliskim lesie i napatrzeć się na ten majestatyczny widok. Turkus wody otulony lasem i szczytami DolomitĂłw tworzy tam fantastyczną panoramę. Biorąc pod uwagę, ĆŒe w te magiczne miejsce moĆŒna dotrzeć w 5 minut nawet w szpilkach od pobliskiego parkingu to kierunek ten jest chętnie odwiedzany przez turystĂłw. Warto zaznaczyć jednak, ĆŒe na tej wysokoƛci w okresie paĆșdziernika warto zapatrzeć się w coƛ ciepƂego, bo wiatr i niska temperatura zaczyna być odczuwalna.

Plener ƛlubny w Cinque Terre

Kolejnym miejscem jakie odwiedziliƛmy byƂ region WƂoch Cinque Terre.  To kilkanaƛcie kilometrĂłw skalistego wybrzeĆŒa, na ktĂłrym to usytuowane jest pięć niezwykle malowniczych miasteczek: Monterosso, Vernazza, Corniglia, Manarola i Riomaggiore. Jest to obszar najƂadniejszego parku narodowego we WƂoszech, ktĂłry rĂłwnieĆŒ co roku jest odwiedzany przez miliony turystĂłw. Bardzo charakterystyczne miejsce z kolorową architektura mieszkaƄ znajdujących się na klifie u podnĂłĆŒa lazurowej zatoki. Klimatyczne Ƃódeczki, wąskie brukowane uliczki, strome schody, ƛcieĆŒki nad brzegiem oraz wƂoska goƛcinnoƛć i dobre jedzenie.

Piękna wƂoskach podrĂłĆŒ, wspaniaƂe zdjęcia i przesympatyczna Para sprawiƂo, ĆŒe na dƂugo będę pamiętaƂ te wesele i plener!

 

#lagodibraies #italy #weddingphotographers #thetravelboy #italy #mentravel #morethancinqueterre #roaminmen #wƂochy #cinqueterre #manarola #thewanderingtourist #dametraveler #darlingescapes #backpackerstory #cinqueterre #travelinladies #thedreamytravels #photoshoot #traveldreamseekers #citizenfemme #boygoneglobal #trip #edventure #zagranicznesesjeslubne #plenerslubnyzagranicą #traveldiaries #przygoda #turyn #flydrone #niezleaparaty #lookslikefilm #zankyou #weddingphotography #jeziorobraies #bergamo #phantom #dji #landscape #montain #lookslikefilm #slubneinspiracje #norwegia #canonR #photographer #mediolan #photographer #venezia #photoshoot

Manarola Cinque Terre WƂochyManarola Cinque Terre WƂochyLago di Braies WƂochy