Justyna i Daniel – plener we Włoszech

18 lutego 2020

Radość z pracy fotografa ślubnego

Wszystko zaczęło się jeszcze kilka lat wcześniej. Justynę i Daniela miałem okazję zapoznać na ich sesji narzeczeńskiej, która odbyła się nad jeziorem. Wtedy też zdecydowali, że chcą abym pojawił się z aparatem na ich ślubie i uwiecznił ten wyjątkowy dla nich dzień. Co warto wspomnieć zdjęcia z tej sesji pięknie udekorowały okładkę księgi gości, którą zauważyłem na sali weselnej – nie ukrywam, że widok ten sprawił mi to ogromną radość. Dla fotografa to chyba największa przyjemność ze swojej pracy jak widzimy, że zdjęcia które wykonaliśmy dla klientów są eksponowane i wykorzystane w fajny sposób a nie tylko zalegają na dyskach.

Hej wesele tańcowało…

Ceremonia ślubna miała miejsce w Kościele św. Józefa Oblubieńca w Piszu

Napis LOVE – jeżeli ktoś potrzebuje na swoje wesele mam w ofercie do wynajęcia
Zabawa weselna odbyła się w Hotelu Roś położonym tuż obok rzeki Pisy i Jeziora Roś
Oprawa muzyczna na weselu:  wodzireje24pl
Fotograf na ślub Mariusz Patalan
Kamerzyści: AmadeoFilm

Zagraniczna sesja ślubna we Włoszech | Lago di Braies – Dolomity

Od kilku lat miałem na swojej liście miejsc do odwiedzenia te dwa malownicze i przepiękne miejsca we Włoszech. Lago di Braies położone w majestatycznych Dolomitach uznawane jest przez wiele osób za najpiękniejsze jezioro w tej części Włoch. Można je zobaczyć na milionach zdjęć najbardziej znanych blogerów Instagramowych. Przyjeżdżają tu osoby z całego świata. I bez wątpienia na mnie miejsce zrobiło niesamowite wrażenie do tego stopnia, że zanim wyciągnąłem aparat musiałem usiąść na drewnianej ławce w pobliskim lesie i napatrzeć się na ten majestatyczny widok. Turkus wody otulony lasem i szczytami Dolomitów tworzy tam fantastyczną panoramę. Biorąc pod uwagę, że w te magiczne miejsce można dotrzeć w 5 minut nawet w szpilkach od pobliskiego parkingu to kierunek ten jest chętnie odwiedzany przez turystów. Warto zaznaczyć jednak, że na tej wysokości w okresie października warto zapatrzeć się w coś ciepłego, bo wiatr i niska temperatura zaczyna być odczuwalna.

Plener ślubny w Cinque Terre

Kolejnym miejscem jakie odwiedziliśmy był region Włoch Cinque Terre.  To kilkanaście kilometrów skalistego wybrzeża, na którym to usytuowane jest pięć niezwykle malowniczych miasteczek: Monterosso, Vernazza, Corniglia, Manarola i Riomaggiore. Jest to obszar najładniejszego parku narodowego we Włoszech, który również co roku jest odwiedzany przez miliony turystów. Bardzo charakterystyczne miejsce z kolorową architektura mieszkań znajdujących się na klifie u podnóża lazurowej zatoki. Klimatyczne łódeczki, wąskie brukowane uliczki, strome schody, ścieżki nad brzegiem oraz włoska gościnność i dobre jedzenie.

Piękna włoskach podróż, wspaniałe zdjęcia i przesympatyczna Para sprawiło, że na długo będę pamiętał te wesele i plener!

 

#lagodibraies #italy #weddingphotographers #thetravelboy #italy #mentravel #morethancinqueterre #roaminmen #włochy #cinqueterre #manarola #thewanderingtourist #dametraveler #darlingescapes #backpackerstory #cinqueterre #travelinladies #thedreamytravels #photoshoot #traveldreamseekers #citizenfemme #boygoneglobal #trip #edventure #zagranicznesesjeslubne #plenerslubnyzagranicą #traveldiaries #przygoda #turyn #flydrone #niezleaparaty #lookslikefilm #zankyou #weddingphotography #jeziorobraies #bergamo #phantom #dji #landscape #montain #lookslikefilm #slubneinspiracje #norwegia #canonR #photographer #mediolan #photographer #venezia #photoshoot

Manarola Cinque Terre WłochyManarola Cinque Terre WłochyLago di Braies Włochy