Informacje o nas

GOLDEN PIXEL STUDIO


POZNAJ NAS

Golden Pixel Ltd, to angielska spółka, świadcząca swoje usługi na terenie Unii Europejskiej. Główna siedziba firmy znajduje się w Anglii w miejscowości Northampton. Mamy też polską filię w rodzinnym mieście Łomża (woj. podlaskie).

Mariusz Patalan – profesjonalną fotografią zajmuję się od 2012 roku.
Pochodzę z Polski, gdzie utworzyłem markę fotograficzną „patalan.pl„ Po kilku latach połączyłem siły z angielską Spółką Golden Pixel Ltd, której obecnie jestem dyrektorem. Współpraca ta przyniosła zmiany w mojej pracy rozszerzając też pole działania na kraje zagraniczne UE oraz wprowadziła do oferty nowe usługi i możliwości rozwoju firmy.

golden pixel studio, fotografia ślubna łomża, fotografia komercyjna, kamerzysta łomża, fotografia zagraniczna,

www.patalan.eu

Ta strona skupia się na prezentowaniu fotografii komercyjnej, reklamowej, zdjęciach studyjnych, zdjęciach wnętrz i nieruchomości, sesjach fashion i beauty, polaroidach oraz lookbookach dla modelek i modeli.

www.patalan.pl

Ta marka skupia się w szczególności na fotografii ślubnej, plenerowej, rodzinnej, okazjonalnej. Również wykonuje zdjęcia prywatne, indywidualnie skonsultowane z klientami. Od kilku lat współpracuję też z lokalnymi firmami, gazetami i portalami medialnymi, którym świadczyłem usługi z zakresu fotografii reportażowej.

goldenpixel.pl
goldenpixel.co.uk

Obecnie poza fotografią tworzymy także strony internetowe dla osób indywidualnych i firm, zajmujemy się tworzeniem grafik oraz fotografii reklamowej na potrzeby poligraficzne i marketingowe: tworzymy rollupy, banery, obrazy na płótnie, gadżety reklamowe. Zajmujemy się organizacją eventów fotograficznych w Polsce i za granicą, których celem są spotkania branżowe aby poznać nowe osoby, wymienić się doświadczeniami, omówić możliwe działania współpracy na różnych płaszczyznach zawodowych. Także posiadam swoją małą bazę hostess i modelek, które biorą udział w eventach okolicznościowych w galeriach handlowych oraz podczas uroczystości firmowych.

Organizacja i działania branżowe

Od kilku lat organizujemy przedsięwzięcia związane z branżą modelingową, fotograficzną, eventową:
– Organizacja castingu w Polsce do międzynarodowego konkursu piękności Miss Eurovision of the World. Polka, Paula Zajkowska wygrała finał i zdobyła koronę Miss tego konkursu w Turcji, Istambule.
– Zostałem partner finału Miss Club Poland w Turcji
– Uczestniczyłem jako fotograf oraz w niektórych przypadkach jako juror podczas konkursów Miss Podlasia 2014, Miss Polonia Warmii i Mazur 2013, Miss Ziemi Łomżyńskiej 2017,  Miss PWSIiP i Venedy 2016, Miss ŁKS i Portalu MyLomza 2016, Castingu na Miss Club Poland w Łomży na rok 2017.

Od kilku lat pasjonuję się również podróżowaniem, które staram się łączyć z organizowaniem zagranicznych sesji zdjęciowych pod palmami. Przy okazji zwiedzania pięknych miejsc, poznawania kultury, nawiązuje kontakty ze wspaniałymi ludzi z branży oraz modelki.

Marki z którymi współpracowałem:

Prima Holiday, Galeria Veneda, Miss Club Poland, Galeria Stokrotka, Matrix Profesional, Modent, MyLomza, Studio Skorpion, Radio Białystok, TWP Łomża, Azulena, Restauracja na Farnej, For Life & Madaga Poland, ŁKS Łomża, Quattro Club, Yam Caffe Club, PWSiP,  Miss Ziemi Łomżyńskiej, Miss Eurovision International, Siłownia Pro-Fitnes, Siłownia Corso, Pora Wakacji, Hotel Solar Palace, Restauracja Mensa, Szumi Event, Villa Sielanka, Polski Czerwony Krzyż, Moduł Studio, MO.YA Fashiion, FOLK DESIGN Aneta Larysa Knap, Pora Na Pola, Polish Events – Reykjavik, PEJA / Slums Attack, Dj Sanshine….

 
 

KILKA FILMIKÓW ZZA KULIS NASZEJ PRACY

VIDEO BACKSTAGE

Miss Club Poland, Turcja
Londyn UK, Sesja ślubna
Foto Zlot - Węgorzewo
Fotografia żywności
PEJA Slums Attack / Reykjavik 2017
Justyna | videotest

CHCESZ PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ?