Reportaż ślubny z Warszawy

6 kwietnia 2020

ŚLUB W PARK CAFE W KONSTANCINIE

Ślub Moniki i Karola w Park Cafe w Warszawie to jeden z tych ślubów, na który czeka się cały sezon. Zmiana otoczenia i wyjście poza sale weselne i kościoły w których często podczas sezonu bywa się nawet po kilka razy zawsze wprowadza mnie w podekscytowanie i wymusza większą kreatywność. A jeżeli do tego dojdzie jeszcze fajna Para Młoda to ciekawe efekty i kadry z reportażu murowane.

Ślub miał miejsce w kościele akademickim świętej Anny na warszawskim Krakowskim Przedmieściu. Dla mnie to najładniejszy kościół w jakim miałem okazję fotografować przysięgę małżeńską. I pomimo, że położony jest on praktycznie w samym centrum starego rynku Warszawy przed którym chodziły tłumy przechodniów i turystów to samo wnętrze po prostu mnie zachwyciło.

To nie mój pierwszy raz gdy miałem okazję robić zdjęcia w rodzinie Moniki. Tym bardziej cieszę się że ich ponowny wybór na moje usługi oparte były na zaufaniu, rekomendacji i dobrych zdjęciach.

Rozpoczęcie ślubu odbyło się w ogrodzie na tyłach pięknego dworku. Aperitif i przekąski którymi byli witani goście zaostrzyło apetyt i wprawiło gości w dobry nastrój do integrowania się rodzin. Przyjazd Pary Młodej w klimatycznym polskim aucie Warszawa to tylko potwierdzenie zamiłowania do klasycznej elegancji jak również dobrego gustu przy dekoracji sali. 

Sama uroczystość weselna również odbyła się w ciekawej i przyjemnej atmosferze szaleństw na parkiecie, rozmów w kuluarach, popijać dobrą whisky czy nawet rozgrywając partie szachów. Piękny obraz rodzinny, którego tak bardzo brakuje na większości wesel.

Na pewno na długo ten reportaż pozostanie w mojej pamięci.  A miejsce wprost wymarzone do zorganizowania eleganckiego czy romantycznego przyjęcia – polecam!