OFERTA FOTOGRAFII

OFERTA FIRMY GOLDEN PIXEL

Nasza spółka Golden Pixel Ltd świadczy swoje usługi na terenie Unii Europejskiej.
Główna siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii, dlatego wystawiamy tylko faktury angielskie.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

patalan.pl

Ta marka skupia się w szczególności na fotografii ślubnej, plenerowej, rodzinnej, okazjonalnej.

Każdy dzień naszego życia jest cenny, składa się na historię do której lubimy wracać pamięcią i wspominać, sięgając po albumy i zdjęcia. Jeżeli potrzebujesz kronikarza z aparatem zapraszam do współpracy z moja firmą Golden Pixel.

Zlecenia bez barier. Usługi fotograficzne wykonuję z pasją. Przyjmując zlecenie staram poznać potrzeby klienta. Moim zadaniem jest to ważne, aby zanim zaczniemy robić zdjęcia nawiązała się nić porozumienia, przyzwyczajenie klienta do pracy przed aparatem, aby zarówno sesja ślubna czy w studio, jak i w plenerze była naturalna i swobodna. Cieszy mnie każde podziękowanie zadowolonego klienta i wystawiona pozytywna opinia o fotografie, których w internecie nie brakuje. To właśnie mobilizuje mnie do szlifowania warsztatu i profesjonalnego angażowania się w pracę.

Moja firma Golden Pixel Studio działa za granicą, jednak od 2012 roku fotograficzna marka patalan.pl, zdążyła już stać się rozpoznawalna i rekomendowana przez klientów w miastach: Łomża, Zambrów, Ostrołęka, Białystok, Warszawa. Wykonuję również fotografię okolicznościową na imprezach firmowych i rodzinnych.

Na stronie mogą Państwo znaleźć galerię ślubnych zdjęć i reportaży z podziałem na kategorie. Zapoznać się z cennikiem fotografii ślubnej oraz pakietami ślubnymi. Od ponad 2 lat jestem członkiem Konsorcjum Fotografów Podlaskich. Należą do niej niezależni profesjonalni fotografowie ślubni i weselni z województwa podlaskiego. Świadczy to o doświadczeniu, wysokiej jakości usług, nietuzinkowym stylu zdjęć i miłej atmosferze współpracy z klientem.

Dodatkowo:
O sposobie dokumentowania ślubu decydują narzeczeni. Jestem otwarty na sugestie. Dostosuję pracę do wymagań, a zdjęcia wykonane przeze mnie uchwycą wzruszające przeżycia Pary Młodej. Proponuję również wiele większą gamę usług ślubnych: wynajem na wesele pooświetlanych liter LOVE, wytwornicy ciężkiego dymu, fotoobrazy – wyjątkowe wydruki na płótnie oraz fotoalbumy. Pakiety ślubne można uzupełnić o sesję narzeczeńską lub zagraniczną sesję plenerową.

INDYWIDUALNE SESJE ZDJĘCIOWE

patalan.eu

Moja druga strona internetowa skupia się na prezentowaniu fotografii komercyjnej, reklamowej, zdjęciach studyjnych, fashion, glamour, lingerie, beauty, nude, zdjęciach wnętrz i nieruchomości, polaroidach oraz lookbookach dla modelek i modeli.  Galerię zdjęć oraz porftolio można zobaczyć na stronie.

Sesja podstawowa (portret, polaroidy)
* Zdjęcia portretowe
* Użycie światła studyjnego
* Zdjęcia na jednolitym tle
* Zdjęcia kolorowe

Usługa obejmuje:

– sesja fotograficzna dla 1 osoby (ok. 2h)
– przekazanie 5 obrobionych zdjęć na pendrivie lub Internetowo
– możliwość wyboru kolejnych zdjęć za dodatkową dopłatą

Sesja profesjonalna (metamorfoza, glamour, fashion, beauty)
Idealny pomysł do budowy własnego portfolio lub na prezent
* Dzięki metamorfozie poczujesz się odmieniona
* Zajmie się Tobą wizażystka, która przygotuje fotograficzny makijaż
* Możliwa jest pomoc projektanta mody lub stylistów za dodatkowo dopłatą

Usługa obejmuje:

– sesję fotograficzną w studio lub plenerze dla 1 osoby (ok. 4h)
– przekazanie 10 obrobionych zdjęć w wysokiej rozdzielczości przez Internet lub na USB
– możliwość dokupienia kolejnych wybranych zdjęć

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w dokumentacji fotograficznej imprez i wydarzeń. Oferta obejmuje realizację zdjęć m.in.:

 • konferencji, kongresów, spotkań, wykładów
 • koncertów, festiwali, spektakli i innych imprez kulturalnych
 • imprez klubowych i plenerowych

ZDJĘCIA

Zazwyczaj efektem sesji jest: około 20 wybranych zdjęć z imprezy trwającej ok. 1 godziny, około 100 wybranych zdjęć z imprezy trwającej 8 godzin. Zdjęcia przekazuję najczęściej na drugi dzień roboczy po wykonaniu zlecenia.

VIDEO TEASERY……….od 500 PLN
Krótkie filmy (zwiastuny) do promocji eventu, clubu, restauracji. Doskonałe narzędzie marketingowe do reklamowania firmy w social mediach.

VIDEO MODEL……….od 250 PLN
Krótkie nagranie wideo do prezentacji warsztatu i urody modelki. Videotesty to także multimedialna forma polaroidów dla modelki.

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Usługa fotografii wnętrz skierowana jest do wszystkich z Państwa, którzy potrzebują atrakcyjnych zdjęć do prezentacji i reklamowania swoich projektów, sal weselnych, restauracji, nieruchomości, m.in. do zamieszczenia w ofertach sprzedaży lub wynajmu, publikacjach na stronach internetowych czy też z przeznaczeniem do druku.

Wykonuję sesje zdjęciowe mieszkań na sprzedaż i wynajem, pensjonatów i hoteli, restauracji, salonów kosmetycznych, sal weselnych jak również innych obiektów komercyjnych.

Usługa obejmuje:

 • sesja zdjęciowa wnętrz nieruchomości
 • na ile możliwe zainicjowanie scenografii fotografowanego wnętrza
 • wykonanie zdjęć z zewnątrz i okolicy (opcjonalnie)
 • postprodukcja zdjęć w zakresie korekty tonalnej i kolorystycznej

Przy stałej współpracy (min. 2 miesiące lub 4 zlecenia) możliwa jest negocjacja ceny.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA, REKLAMOWA, PACKSHOT, ZDJĘCIA DO SKLEPÓW INTERNETOWYCH, LOOKBOOKI

Ludzie kupują wzrokiem. Jedna dobra fotografia powie im więcej niż tysiąc najlepiej dobranych słów…

Packshot, to zdjęcie produktu. W szeroko pojętej reklamie packshoty są głównym źródłem wiedzy na temat wyglądu produktu, stąd jakość ich wykonania ma istotny wpływ na postrzeganie produktu i pozycjonowanie marki.

Oferta obejmuje:

 • Stworzenie zdjęć z użyciem odpowiedniego sprzętu
 • Poddanie obróbce graficznej zdjęć przedmiotów, retusz niedoskonałości, korekcja barwna
 • Zapisanie zdjęć w formacie i rozdzielczości wybranej przez klienta
 • Przekazanie zdjęć na płycie DVD lub też w postaci linku do pobrania z serwera

Koszt usługi zależy od indywidualnej wyceny oraz charakteru zamówienia. W celu otrzymania oferty proszę o kontakt drogą mailową. Wpływ na wycenę usługi mają także czynniki takie jak, ilość i wielkość produktów, pakiet ilości zamówionych fotografii, zaawansowanie stylizacji oraz pracochłonność retuszu zdjęć, format i rozdzielczość zdjęć na potrzeby reklamowe tj. plakat, ulotka, wydruk wielkoformatowy czy internet.

FOTOGRAFIA KULINARNA, POTRAW, ŻYWNOŚCI

Oferta zdjęć kulinarnych, przyrządzonych ze smakiem, z wyczuciem potrzeb klienta, dostosowana do profilu Państwa działalności…

W zależności od zapotrzebowania wykonuje fotografie żywności na białym tle, lub w dowolnych aranżacjach. Wszystkie fotografie żywności poddaje szczegółowej obróbce graficznej, celem uzyskania jak najapetyczniejszego wyglądu.

Zastosowanie:

Menu, strony internetowe, katalogi, ulotki, kasetony, bilbordy dla restauracji, hoteli, barów i obiektów gastronomicznych. Uatrakcyjnienie karty, zwrócenie uwagi klienta na wybrane dania i prezentacja najbardziej charakterystycznych potraw.

Zdjęcia realizuje w Waszym lokalu, w którym aranżuję w tym celu przenośne, profesjonalne studio. Podczas pracy współpracuję z szefem kuchni i sali by osiągnąć jak najlepszy, oczekiwany przez Państwa efekt.

FOTOGRAFIA KOMERCYJNA. LOKOWANIE PRODUKTU / SESJE WIZERUNKOWE

NA CZYM POLEGA PROJEKT?

Promocja Państwa marki w profesjonalny sposób. Zapraszam do współpracy firmy i marki, które chciałyby wypromować i pokazać swoje oferowane produkty w nowej odsłonie za granicą z domieszką egzotyki w tle. Są one prezentowane jako lokowanie produktu podczas projektu i sesji zdjęciowych oraz krótkich nagrań reklamowych. Podczas trwania projektu za pomocą kanałów social media jest prezentowany na bieżąco proces działania i współpracy z prezentowaną marką klienta. Daje to dodatkowy potencjał wzmacniający ofertę Państwa firmy. Taka forma jest doskonałym sposobem na zachęcenie fanów i stałych klientów do szerszego zapoznania się z produktami firmy czy też nowej kolekcji.

Proponujemy też sesje wizerunkowe, których celem będzie pokazanie Państwa marki, zaprezentowanie nowej kolekcji ubrań czy też ofertę usług działalności firmy a nie jednorazowo konkretnego produktu. Zachowana spójna koncepcja, klimat jednakowy w ciekawym nietuzinkowym miejscu ze scenografią i rekwizytami.

CO OTRZYMUJE KLIENT?

Ostatecznym produktem jest katalog dziesięciu fotografii w dużym formacie oraz krótki spot reklamowy nie dłuższy niż jedna minuta i nie krótszy niż 30 sekund. Firma nabywa również majątkowe prawa do przekazanych utworów reklamowych.

POTRZEBUJESZ WIĘKSZĄ ILOŚĆ MATERIAŁÓW?

Jest to możliwe, jednakże sprecyzowane  będzie to w umowie oraz wiąże się z dodatkowymi kosztami za każdy nowy utwór fotograficzny oraz dodatkowy film promocyjny. O nadprogramowej ilości materiałów należy poinformować w trakcie podpisywania umowy jeszcze przed wyjazdem ekipy na realizację projektu oraz dokonana opłata z góry.

JAK DŁUGO CZEKA SIĘ NA PRZEKAZANIE MATERIAŁÓW?

Materiały przekazywane są klientowi w formie elektronicznej w okresie od jednego tygodnia do maksymalnie czterech tygodni od momentu powrotu ekipy do kraju.

W JAKICH KRAJACH REALIZOWANE SĄ SESJE ZDJĘCIOWE?

Informacja o dostępnych lokalizacjach jest na bieżąco publikowana u góry tego wpisu. Do tej pory działaliśmy w krajach: Teneryfie, Lanzarote, Gran Canarii, Malcie, Majorce, Maderze, Sardynii, Turcji, Włoszech, Zakynthos, Cyprze, Islandii, Krecie, Santorini oraz Anglii. Wszystko zależy od terminów oraz sytuacji politycznej i poziomie bezpieczeństwa w danym regionie.

KTO BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCIE?

W projekcie uczestniczy co najmniej jedna zawodowa modelka oraz dodatkowy pracownik – kamerzysta, który realizuje nagrania filmowe oraz asystuje podczas sesji zdjęciowych. W zależności jednak od ilości i złożoności realizowanego materiału ekipa może się zwiększyć np. o makijażystę, stylistów itp.

JAK DOKONAĆ ZLECENIA PROJEKTU?

Drogą mailową (mariusz@patalan.pl) lub telefoniczną (+48 514 484 700) Po osobistym spotkaniu na którym zostaną rozważone oczekiwania Klienta, zostaje sporządzona i podpisana umowa dla obu stron. Następnie po jej podpisaniu należy dokonać wpłaty zgodnie z ustaleniami oraz dostarczenie produktów, które mają zostać lokowane podczas realizacji projektu.

Mariusz Patalan, Zagraniczne wyjazdy, fotograf łomża, sesja zdjęciowa, profesjonalna sesja zdjęciowa, fotograf zambrów, fotograf ostrołęka

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ TOWARZYSZENIA PODCZAS REALIZACJI PROJEKTU?

Osoby towarzyszące są dopuszczalne pod warunkiem, dokonania opłaty związanej z biletami lotniczymi, zakwaterowaniem, wyżywieniem i ewentualnym transportem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt w celu omówienia oferty i uzyskania pełnej wyceny.

Podane ceny są cenami brutto w PLN. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie w przypadku ich zmian przez podmioty zewnętrzne, na które nie mam wpływu.