Oficjalny Film z Miss Club Poland 2015

23 lutego 2016

Oficjalny film Miss Club Poland 2015

Okurcalar Mevkii, Turcja 2006,32 km cJuż jest oficjalny film z finału Miss Club Poland 2015, na który wszyscy uczestnicy z niecierpliwością oczekiwali. Świetna muzyka, piękne kobiety, moc atrakcji, tysiące zdjęć i niesamowite wspomnienia zawarte w kilkuminutowym aftermovie. Film jak zawsze na wysokim poziomie, dynamiczny, ze wstawkami slow motion oraz seksownym charakterem został zrealizowany przez profesjonalną ekipę Stykky Multimedia, której filmy na pewno nieraz widzieliście w telewizji. Jeżeli kiedyś uda wam się spotkać charakterystyczną różową świnkę GypsyPig to znak, że za film odpowiedzialni są właśnie Oni. Znasz jakiś teledysk z jej udziałem to wpisz w komentarzu na dole – taka zabawa. Więcej o samym wyjeździe pisałem już na mojej stronie w temacie Albo grubo albo wcale.

Wywalczyć koronę tanecznym krokiem

Dla przypomnienia dodam, że Miss Club Poland to konkurs najpiękniejszych polskich klubowiczek zapoczątkowany w roku 2010 przez Dariusza Odrzywołek znanego też jako Dj AlexRed z formacji Komodo. Z mojego punktu widzenia różni się on od typowych konkursów piękności. Jak na klubowiczki przystało podczas finału ocenia się przede wszystkim jak dziewczyny się bawią, poruszają w tańcu, współpracują z ekipą foto i wideo, ale nie bez znaczenia jest też wygląd finalistek. Zadbana cera i zgrabne ciało znacznie lepiej prezentuje się chociażby w strojach kąpielowych, które rok temu dostarczyła firma Azulena. Jak można zauważyć na filmie to prawie sztandarowy ubiór finalistek, podczas muzycznych zabaw w pianie, na basenie czy też na plaży. Całość tworzy niesamowite wrażenia, miłe doznania i świetną zabawę w doborowym towarzystwie. Można powiedzieć, że dziewczyny muszą wywalczyć koronę MCP tanecznym krokiem.

Gdyby się nie starać

Praca w takich miłych warunkach jest fantastyczna, gdyby się nie starać. Jednak często ambicja nakazuje aby dla fajnych kadrów wejść po szyję do wody, zaryzykować zamoczenie w pianie sprzętu za kilkadziesiąt tysięcy, przepychać się w klubie między gapiami, czy zwyczajnie intensywnie pracować w cały dzień w upale. Mało snu, aktywne życie nocne, zmienność planu i otoczenia bez wcześniejszego rekonesansu też wpływa na stres. Ważne z punktu fotografa podczas imprezy w clubie jest wiedza, co będzie się działo, w którym miejscu i o jakiej porze. Można było to zaobserwować chociażby podczas dogadywania się z oświetleniowcem, gdzie dograny został setup oświetleniowy na finałowe wyjście dziewczyn, temperatura barwna ustawiona, parametry w aparacie ustalone, lampy do błyskania porozstawiane i raptem wszystko się sypie. Przestrzeń do fotografowania dziewczyn wytyczona, jednak zapanowanie nad tłumem gapiów chcących zobaczyć finalistki i zrobić im zdjęcia telefonami zaburza całą koncepcję i trzeba szybko znaleźć nowe rozwiązania. Barmani co 15 min. zapalali świece dymne lub iskrzące wulkany bez uprzedzenia, żeby zrobić klimat. Może i fajnie, tylko w dymie trudno też zobaczyć finalistki tym bardziej błyskać lampą w gęstym dymie. Dość marudzenia… oczywiście taka praca i wszystko rekompensują piękne krajobrazy, świetna muza, seksowne kobiety, oliwkowa opalenizna i ta świadomość, że to nie korporacyjna robota na etacie z wyścigiem szczurów. Poza tym można spotkać w niej rewelacyjne i równie zwariowane osoby jak ja.

Czy Łomża wystawi swoją kandydatkę?

Ludzie na mieście gadają, że w tym roku moje rodzinne miasto Łomża również wybierze kandydatkę do finału Miss Club Poland 2016. W sumie to nie tyle miasto co jeden z łomżyńskich clubów muzycznych. Mam nadzieje, że zgłosi się wiele atrakcyjnych dziewczyn, bo jak pokazuje historia mamy stąd modelki, misski, prezenterki, hostessy. To taka informacja dla Ciebie i Ciebie również,  żeby już dziś zacząć treningi w siłowni nad pięknym ciałem oraz dopracować kocie ruchy na parkiecie :) Zakładam, że pierwsze castingi w Polsce pojawią się w lipcu ale poczekajmy na oficjalną informację od organizatora imprezy. Warto na poważnie pomyśleć już o uczestnictwie jak nie dla świetnych nagród to chociażby dla przygody, zdjęć, nowych znajomych oraz imprez pod palmami. Mam nadzieję, że w tym roku termin podpasuje i będę miał okazję ponownie wybrać się z aparatem na kolejną edycję Miss Club Poland… tylko ciekawe do jakiego słonecznego państwa tym razem?
Zapraszam na film koniecznie w jakości HD 1080 i podkręconymi głośnikami.

Backstage, Rejs statkiem Startcraft po Morzu Śródziemnym, Analya, Turcja, Piana Party na jachcie, Miss Club Poland, Azulena, Prima Holiday, Pora Wakacji-Alex Red, Azulena, Hotel Tatarscy, BISTRO BELLMAN, Body Of The World, Alan Kurc, Romeo & Juliet Style, Mariusz Patalan fotografia, Stykky Multimedia, Studio Piękna - Adrian i Anna Ślubowska

Backstage, Rejs statkiem Startcraft po Morzu Śródziemnym, Analya, Turcja, Piana Party na jachcie, Miss Club Poland, Azulena, Prima Holiday, Pora Wakacji-Alex Red, Azulena, Hotel Tatarscy, BISTRO BELLMAN, Body Of The World, Alan Kurc, Romeo & Juliet Style, Mariusz Patalan fotografia, Stykky Multimedia, Studio Piękna - Adrian i Anna Ślubowska Backstage, Rejs statkiem Startcraft po Morzu Śródziemnym, Analya, Turcja, Piana Party na jachcie, Miss Club Poland, Azulena, Prima Holiday, Pora Wakacji-Alex Red, Azulena, Hotel Tatarscy, BISTRO BELLMAN, Body Of The World, Alan Kurc, Romeo & Juliet Style, Mariusz Patalan fotografia, Stykky Multimedia, Studio Piękna - Adrian i Anna Ślubowska Backstage, Rejs statkiem Startcraft po Morzu Śródziemnym, Analya, Turcja, Piana Party na jachcie, Miss Club Poland, Azulena, Prima Holiday, Pora Wakacji-Alex Red, Azulena, Hotel Tatarscy, BISTRO BELLMAN, Body Of The World, Alan Kurc, Romeo & Juliet Style, Mariusz Patalan fotografia, Stykky Multimedia, Studio Piękna - Adrian i Anna Ślubowska

.